Wycieczka do Bielska- Białej
2026-04-23
22 kwietnia uczniowie klas 4a, 4b, 5 oraz wybrani uczniowie klasy 6 uczestniczyli w wycieczce do Bielska-Białej. Głównym celem wyjazdu było poznanie walorów turystycznych regionu oraz integracja uczniów.
2026-04-23
22 kwietnia uczniowie klas 4a, 4b, 5 oraz wybrani uczniowie klasy 6 uczestniczyli w wycieczce do Bielska-Białej. Głównym celem wyjazdu było poznanie walorów turystycznych regionu oraz integracja uczniów.