Międzygminny turniej piłki ręcznej igrzysk dzieci .
W dniu dzisiejszym odbył się turniej piłki ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci dla uczniów klas 4–6. Dla naszych reprezentantów był to debiut w tego typu rozgrywkach.
Drużyna dziewcząt, po rozegraniu półfinału, w którym uległa Szkole Podstawowej w Brodach, przystąpiła do meczu o trzecie miejsce. W spotkaniu ze Szkołą Podstawową w Świnnej Porębie nasze zawodniczki walczyły ambitnie, jednak ostatecznie musiały uznać wyższość rywalek, kończąc turniej na 4. miejscu.
Chłopcy również rywalizowali z dużym zaangażowaniem. Po przegranym półfinale ze Szkołą Podstawową w Świnnej Porębie oraz meczu o trzecie miejsce, w którym lepsi okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Stryszowie, nasi uczniowie zajęli 4. miejsce.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników! Udział w turnieju był dla nich cennym doświadczeniem oraz ważną lekcją, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości.
Tomasz Talaga