Mamy już piekarnik, ale potrzebujemy jeszcze.....
To już ostatnie dni przed finałem SZLACHETNEJ PACZKI. Dzisiaj otrzymaliśmy nowusieńki piekarnik:) Dziękujemy!![]()
Prosimy o mobilizację, potrzebujemy: poduszki, prześcieradła, kompletu garnków, żywności i środków czystości. A może odezwie się serduszko jakiegoś tapicera. Marzymy o rozkładanej sofie. Czy to za dużo? Wierzymy w Was. Dobro zawsze wraca.