We wtorek 5 maja grupa Zuchy i Bystrzaki wybrała się na pełną przygód wycieczkę do Dinolandii w Inwałdzie. Dzieci miały okazję przenieść się do świata prehistorycznych gadów i poczuć się jak prawdziwi paleontolodzy!
Podczas wyjątkowych warsztatów każdy przedszkolak wykopał szkielet swojego dinozaura, co sprawiło dzieciom ogromną radość i dostarczyło wielu emocji. Następnie przedszkolaki przemierzyły cały park, odnajdując kolejne imponujące dinozaury i poznając wiele ciekawostek na ich temat.
Nie zabrakło również chwili na smaczny lunch oraz wspaniałą zabawę na atrakcjach znajdujących się na terenie parku. Dzieci korzystały z dmuchańców, przejażdżki kolejką ciuchcią oraz karuzel, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy przez cały dzień!
To była niezapomniana wycieczka pełna radości, nowych doświadczeń i wspólnych przygód!





